Zpráva byla úspěšně odeslána

Děkuji za váš čas a chuť napsat mi e-mail. Jakmile si zprávu přečtu, obratem se vám ozvu.

S pozdravem 

Miroslav Bartík

A co dál?

01

Newsletter

Chcete být pravidelneě informováni o novinkách na blogu? Máte zájem o WordPress a podrobné návody  o tom, jak jej používat? Přihlaste se k newsletteru. Je to zdarma, bez reklam a s možností kdykoliv se jedním kliknutím odhlásit.

02

Sociální sítě

Komunita kolem WordPressu je obrovská i v ČR. Můžete se proto přidat k jedné ze dvou mých skupin, které jsou plné zkušených uživatelů, kteří se rádi podělí o své zkušenosti.

03

Jak na to?

Nevíte si rady s konkrétním problémem u svých stránek? Ptali jste se již kde koho a nedostali jste tu správnou a účinnou odpověď? Tápete v kruhu? Pokud zní vaše  odpověď ano, mrkněte do často kladených dotazů, nebo mi rovnou napište.

Blog

Zabezpečení WordPress webu
All In One WP Security & Firewall – Jak levně na zabezpečení WordPress webu

All In One WP Security & Firewall – Jak levně na zabezpečení WordPress webu

Zabezpečení je z mého pohledu stejně důležité, jako obsah webu. Jen s tím rozdílem, že vám nemůže vydělat peníze. Na druhou stranu vám může mnoho peněz ušetřit tím, že nebudete muset řešit nezabezpečený web. Odvirování webu je totiž složitá a finančně i časově nákladná záležitost, které se doporučuji vyhnout.

Ddesign WordPress webu
Divi a WooCommerce: Úvod do úprav on-line projektu

Divi a WooCommerce: Úvod do úprav on-line projektu

Divi a WooCommerce jsou pro on-line projekty postaveném na WordPressu skvělou dvojicí. V prvním případě se jedná o šablonu se zabudovaným vizuálním editorem, v tom druhém o komplexní plugin, který zajistí společně s šablonou, platební bránou a nastavenou dopravou (pokud je potřeba) prodej jakéhokoliv produktu.

Ddesign WordPress webu
Webskicák: poznámkový blok pro váš on-line projekt

Webskicák: poznámkový blok pro váš on-line projekt

Při svých osobních toulkách internetem a sociálními sítěmi jsem narazil na hezké slovní spojení - web a skicák. Dohromady webskicák. A vzhledem k tomu, že používám techniku Bullet Journal pro organizaci času a úkolů, upoutal mě Webskicák ještě víc. Pojďme se tedy společně podívat, co tohle slovní spojení znamená.

Pin It on Pinterest