Vaše přihlášení bylo úspěšné

Děkuji za váš čas a zájem o newsletter. Věřím, že jeho obsah pro vás bude přínosem.

Pro lepší doručitelnost newsletteru doporučuji dát si adresu newsletter@webspecialista.cz do kontaktů, aby vám tyto zprávy nepadaly automaticky do spamu.

Pokud pozdeji zjistíte, že již tyto zprávy pro vás nejsou přínosné, snadno se můžete jedním kliknutím z newsletteru odhlásit s pomocí.

A co dál?

01

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit s technickou chybou vašeho webu, neváhejte se na mě obrátit s pomocí kontaktního formuláře, jehož vyplnění vám zabere jen chvilku.

02

Sociální sítě

Jsem také aktivní na sociálních sítích, kde se spolu můžeme potkat a diskutovat živě nad jednotlivými tématy ohledně webů. Přidejte se do skupiny Divi CZ/SK nebo WordPress CZ/SK – lekce pro začínající uživatele.

03

Jak na to?

Lorem insum dolor amet consec tetur adiriscin elit eiusmod temsor incididunt labore dolore magna alirua enim minim veniam nostrud.

Blog

Zabezpečení WordPress webu
All In One WP Security & Firewall – Jak levně na zabezpečení WordPress webu

All In One WP Security & Firewall – Jak levně na zabezpečení WordPress webu

Zabezpečení je z mého pohledu stejně důležité, jako obsah webu. Jen s tím rozdílem, že vám nemůže vydělat peníze. Na druhou stranu vám může mnoho peněz ušetřit tím, že nebudete muset řešit nezabezpečený web. Odvirování webu je totiž složitá a finančně i časově nákladná záležitost, které se doporučuji vyhnout.

Ddesign WordPress webu
Divi a WooCommerce: Úvod do úprav on-line projektu

Divi a WooCommerce: Úvod do úprav on-line projektu

Divi a WooCommerce jsou pro on-line projekty postaveném na WordPressu skvělou dvojicí. V prvním případě se jedná o šablonu se zabudovaným vizuálním editorem, v tom druhém o komplexní plugin, který zajistí společně s šablonou, platební bránou a nastavenou dopravou (pokud je potřeba) prodej jakéhokoliv produktu.

Ddesign WordPress webu
Webskicák: poznámkový blok pro váš on-line projekt

Webskicák: poznámkový blok pro váš on-line projekt

Při svých osobních toulkách internetem a sociálními sítěmi jsem narazil na hezké slovní spojení - web a skicák. Dohromady webskicák. A vzhledem k tomu, že používám techniku Bullet Journal pro organizaci času a úkolů, upoutal mě Webskicák ještě víc. Pojďme se tedy společně podívat, co tohle slovní spojení znamená.

Pin It on Pinterest