Prezentační web pro malíře Attila Vencel, na němž najdete informace o prodeji jeho vlastních obrazů a on-line kurzů. Pár slov také najdete na jeho blogu. A o čem jiném, než o malování.

Jaká byla moje role?

Úvodní stránka

reference attila vencel web attilavencel.cz

Poptávka na konzultaci, technickou podporu a dohled od Attily za mnou přišla ze sociální sítě Facebook. Attila si chtěl web vytvořit svépomocí a potřeboval dohled zkušenějšího a technicky zdatnějšího člověka. Potěšilo mě, když si Attila z více kandidátů vybral právě mě.

Od počátku byla vybrána šablona Divi, která obsahuje vizuální editor, s jehož pomocí byl stanoven design všech stran webu. Šablona je pro méně technický zdatné  jednoduše ovladatelná a přívětivá.

Bulo nutné začít od úplných začátků, nicméně Attila má skvělou schopnost učit se novým věcem, takže již po druhém on-line setkání přes Skype mi bylo jasné, že to půjde mnohem svěžeji, než na počátku. Byla radost sledovat Attilův pokrok.

A jak hodnotí naši spolupráci Attila?

Se službami Mirka jsem velmi spokojený. To, čeho si velmi považuji, je jeho profesionalita, upřímnost a velmi přátelský přístup. Je schopný flexibilně se přizpůsobit mým potřebám a navrhovat nová, inovativní řešení v průběhu realizace mého projektu. Je schopen sledovat mé myšlenkové pochody, vnímat mé potřeby a pohotově reagovat. Při spolupráci s ním mám pocit vzájemné kooperace a naprosté spolehlivosti. Je pro mne skutečným partnerem a budu se těšit na další spolupráci.

Attila Vencel

majitel webu, malíř

Pin It on Pinterest