Prezentační web pro malíře Attila Vencel, na němž najdete informace o prodeji jeho vlastních obrazů a on-line kurzů. Pár slov také najdete na jeho blogu. A o čem jiném, než o malování.

Jaká byla moje role?

Poptávka na konzultaci, technickou podporu a dohled od Attily za mnou přišla ze sociální sítě Facebook. Attila si chtěl web vytvořit svépomocí a potřeboval dohled zkušenějšího a technicky zdatnějšího člověka. Potěšilo mě, když si Attila z více kandidátů vybral právě mě.

Od počátku byla vybrána šablona Divi, která obsahuje vizuální editor, s jehož pomocí byl stanoven design všech stran webu. Šablona je pro méně technický zdatné  jednoduše ovladatelná a přívětivá.

Bulo nutné začít od úplných začátků, nicméně Attila má skvělou schopnost učit se novým věcem, takže již po druhém on-line setkání přes Skype mi bylo jasné, že to půjde mnohem svěžeji, než na počátku. Byla radost sledovat Attilův pokrok.

Úvodní stránka

reference attila vencel web attilavencel.cz

Blog

reference attila vencel blog nahled attilavencel.cz

O mně

reference attila vencel omne nahled attilavencel.cz
reference attila vencel omne nahled attilavencel.cz

A jak hodnotí naši spolupráci Attila?

Se službami Mirka jsem velmi spokojený. To, čeho si velmi považuji, je jeho profesionalita, upřímnost a velmi přátelský přístup. Je schopný flexibilně se přizpůsobit mým potřebám a navrhovat nová, inovativní řešení v průběhu realizace mého projektu. Je schopen sledovat mé myšlenkové pochody, vnímat mé potřeby a pohotově reagovat. Při spolupráci s ním mám pocit vzájemné kooperace a naprosté spolehlivosti. Je pro mne skutečným partnerem a budu se těšit na další spolupráci.

Attila Vencel

majitel webu, malíř

Pin It on Pinterest