Prezentační web pro fotografa Jirku Juráčka, na němž najdete informace o focení a již realizovaných fotografických projektech. Na stránkách si také můžete rezervovat Jirkove služby ohledně focení, ať už svatební, rodinné nebo párové.

Jaká byla moje role?

Úvodní stránka

Náhled úvodní stránky fotografa Jiřího Juračky

Poptávka na úpravu webu ke mě připutovala od mého kolegy z oboru, který přesunul kompetence na mě. Nejprve se jednalo o drobné úpravy CSS kodu, nicméně jsme oba po diskuzi dospěli k názoru, že web by zasloužil kompletní re-design.

Jirka měl jasnou představu o tom, jak by web měl vypadat. Sám se i o některé kroky s šablonou Divi pokoušel, ale nakonec naznal, že má pomoc je nevyhnutelná a shodli jsme se společně, že na odbornou práci mají být odborníci (i já bych na focení poptal fotografa).

Takže to, co se nám líbilo a bylo funkční jsme ponechali, doladily CSS kody a dali se do kompletního re-designu webu, v které mi Jirka svými připomínkami a věcnou diskuzí skvěle sekundoval. Přesně takové klienty, jako je Jirka mám rád. Svoboda tvoření pod kontrolou.

A jak hodnotí naši spolupráci Jirka?

Miroslav je profesionál, s kterým je radost spolupracovat. Nejvíce si cením ochoty, upřímného jednání, výborné komunikace a odbornosti. Jako zákazník jsem měl přesný přehled o postupu práce a její časové náročnosti. Prošli jsme každý detail, možnosti a výsledek nakonec předčil má očekávání. Posunul můj web na jinou úroveň a to jak po stránce designu tak jeho funkčnosti. Rozhodně je mým záměrem ve spolupráci pokračovat.

Jirka Juráček

majitel webu, fotograf

Pin It on Pinterest