Reference

Baví mě tvořit weby, které díky společné práci splňují to, proč byly vytvořeny. Zde je soupis těch, za kterými stojím.

Dokončené weby a konzultace

Jsou zde uvedeny pouze ty reference, u nichž jsem získal povolení ke zveřejnění. Respektuji soukromí svých klientů.

Hodnocení z Facebooku

Natalia Kalacova Sultysova

Dokonalá spolupráca, absolútne ústretový prístup, nadštandardne rady. Skratka prístup, ktorý je dnes stále ojedinelý. Za mna maximálna spokojnosť. ❤️ Mirko je perfektný 😀

realitnamaklerka.sk

Miluse Juroskova

Měla jsem problém s dlouho neaktualizovaným webem a Miroslav Bartik zareagoval velmi ochotně a rychle uvedl web do funkčního stavu. Navíc mě nasměroval a upozornil na závady, které web mohou ohrožovat. Nabídl řešení, takže jsem moc spokojená a určitě mohu jeho přístup a práci doporučit.

Hodnocení z LinkedIn

Pavlína Olšáková

Absolvovala jsem několik konzultací ke tvorbě webů, zabezpečení a zálohování webů. Pan Bartik je profesionál a odborník na svém místě. Cením si jeho velkého přesahu i do dalších oborů, které s tvorbou webů souvisí. Pokud potřebujete někoho vstřícného a ochotného poradit cokoliv kolem Wordpresu, pak je pan Bartik sázka na jistotu.

olsakova.cz

Dana Horalíková

Děkuji za profesionální a vstřícný přístup při dofinalizování mého nového webu. Oceňuji hlavně rychlou, přátelskou komunikace a skvělé tipy, co se stránkami dál dělat. Konzultace po skypu i emailu byly vždy jasné, což pro mě po předchozích zkušenostech s jiným adminem byla neskutečná změna:) Jsem ráda, že vím, na koho se v budoucnu mohu obrátit a spolehnout.

PRAGUE BEHIND THE SCENES

Pin It on Pinterest